Najnowsze zdjęcia
w galerii
Ostatnie
osiągnięcia

Welcome London!data dodania: 2009-05-13

W dniach 24-29 kwietnia odbyła się wycieczka do Anglii z udziałem uczniów naszego LO. Głównym celem naszej podróży było zwiedzenie jej stolicy - Londynu.

Zakupy na Oxford Street, podziwianie Londynu z samej góry London Eye, zdjęcia z Leonardem DiCaprio czy Davidem Beckhamem to jeszcze nic. Widzieliśmy królową! I to nie tylko woskową...
Wspomnienia pozostaną w naszej pamięci na bardzo długo, szczególnie te związane z naszymi "londyńskimi rodzinami". Była to niesamowita przygoda, a dla niektórych nawet pewnego rodzaju wyzwanie, gdyż ‘dogadanie się’ nie zawsze było łatwe. Dzięki tego typu zakwaterowaniu poznaliśmy jak na co dzień żyje zwykła, angielska rodzina, skosztowaliśmy ich kuchni, która była mniej lub bardziej smaczna. Osobiście mogę się pochwalić, iż moje podniebienie zasmakowało również typowego angielskiego puddingu (sama nazwa jest bardzo dla nas myląca, jak się przekonałam nie jest to wcale żadnego rodzaju budyń czy deser).

Trudno też nie wspomnieć o naszym przewodniku, który doskonale potrafił zaciekawić swoimi opowieściami młodzież naszego LO.

Każdy chyba ziścił wszystkie swoje plany związane z tą wycieczką. Dla jednych były to zakupy, dla innych podszkolenie języka angielskiego czy po prostu zobaczenie "na żywo" wszystkich tych budynków, które dotychczas znaliśmy tylko z książkowych fotografii.

Engi

Zobacz galerię zdjęć