Najnowsze zdjęcia
w galerii
Ostatnie
osiągnięcia

Drzwi otwarte już za namidata dodania: 2009-04-20

Uczniowie okolicznych gimnazjów mieli okazję zapoznać się z ofertą naszej szkoły. 18. kwietnia odbyły się drzwi otwarte. Na imprezie pojawiło się blisko 150 uczniów zainteresowanych uzyskaniem tytułu Szanownego Ucznia II LO. Nasze liceum zaprezentowało się najlepiej jak mogło, a licealiści starali się przekonać gimnazjalistów, że rzeczywiście jesteśmy szkołą elitarną.

Głosy wśród uczniów były podzielone. Uczniowie wciąż pozostawali niezdecydowani co do wyboru przyszłej szkoły. – Drzwi otwarte to rzeczywiście fajna sprawa, bo można zobaczyć wszystko z całkiem innej strony – powiedziała mi uczennica Gimnazjum nr 3 w Chojnicach. – Wasza szkoła zaprezentowała się bardzo dobrze, jednak Stary ogólniak udowodnił, że wcale nie odbiega poziomem od II LO.

W czasie imprezy można było posłuchać opinii na temat profili i nauczycieli z ust aktualnych uczniów. Oprócz tego nasi szkolni rockmani zadbali o dobrą zabawę przy muzyce.

Miejmy nadzieję, że przyszłoroczne kociaki będą dalej podtrzymywać poziom, jaki udało się osiągnąć nam i naszym poprzednikom.

Wioleta Fortuńska,
Świętopeł(e)k


Zobacz galerię zdjęć

agata
Środa, 22 Kwiecień 2009, godzina 22:16

no nie wiem czy w tym roku te matury tak dobrze wyjdą :P xD

Tobiaco
Wtorek, 21 Kwiecień 2009, godzina 16:59

\"Stary ogólniak udowodnił, że wcale nie odbiega poziomem od II LO.\"- a kto lepiej matury pisze??;P